Po vstupe do hotela Vás obklopí zvláštne osobitá atmosféra vkusne a elegatne zariadených priestorov, dýchajúcich dokonale zladenými čistými líniami s precíznym, do detailu vyhotoveným interiérom. V izbách a apartmáne na Vás čaká vytúžené pohodlie plné milých doplnkov, ktoré Vám spríjemnia pobyt. Tak nech sa páči, vstúpte a užívajte si!

 
1 BEZBARIÉROVÁ IZBA
1 JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA
3 DVOJLÔŽKOVÉ IZBY LUX
5 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB
1 APARTMÁN „PRESIDENT“


JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA
  
Útulné miestečko na relax po náročnom dni, samozrejme s LCD televízorom s nezávislým satelitným príjmom, pripojenie na internet kablové aj wifi, telefón s priamym pripojením, minibarom a trezorom - všetko po ruke!

 
Click image to open!

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA
  
Pohodlie z každej strany! Veľká dvojposteľ s úžasne mäkučkým matracom a postlaním, priestranná sedačka s dvomi kresielkami, LCD televízor s uhlopriečkou 83 cm s nezávislým satelitným príjmom, telefón s priamim pripojením, pripojenie na internet kablové aj wifi, samozrejme minibar, trezor.

 
Click image to open!

APARTMÁN „PRESIDENT“
  
Luxusný priestor s veľkorysím Lounge, priestrannou spálňou s výhľadom na hotelový bazén a tenisové centrum. Kúpeľňa vybavená špičkovou sanitou a vírivou masážnou vaňou. Samozrejmosťou je pracovný priestor s pripojením na internet kablové aj wifi, telefón s priamou voľbou, LCD televízor s uhlopriečkou 108 cm s nezávislým satelitným príjmom, chladnička, minibar a trezor - ako v rozprávke!
 
   

VŠETKY PRIESTORY HOTELA SÚ ZABEZPEČENÉ CHLADENÍM
S INDIVIDUÁLNYM NASTAVENÍM A WIFI INTERNETOM. 

 
           ŠPECIÁLNA PONUKA
 
 
 
 
 

  

 

   

Copyright © MMP s.r.o.  CBsoft, s.r.o l Powered by Joomla!